Zmotywować Gimnazjalistów

16 marca 2016 Zapowiedzi Możliwość komentowania Zmotywować Gimnazjalistów została wyłączona

W dniach 10 i 11 marca 2016 r. gościliśmy w naszej bibliotece Gimnazjalistów, którzy spotkali się z  Michałem Zawadką i  Zbigniewem Masternakiem.

Spotkanie z Michałem Zawadką odbyło się w GBP w Jasienicy w dniu 10 marca  pt. Chcę być kimś! czyli jak osiągać cele w czasach, kiedy wszyscy mają „wywalone”.
W czasie spotkania pan Michał, który jest autorem książek dla dzieci, założycielem Wydawnictwa Mind&Dream, a także członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców i Mistrzem Polski Przemówień Publicznych z niebywałą pasją zachęcał i przekonywał zebraną młodzież po prostu do życia i rozwijania pasji oraz zainteresowań. Pan Zawadka podczas spotkania pokazywał i uczył także jak najlepiej i dobrze wykorzystywać czas, wyznaczać cele życiowe i jak je osiągać krok po kroku. Książki pana Michała dostępne są w naszych bibliotekach. Zapraszamy

Natomiast  11 marca na Filii w Rudzicy Gimnazjaliści tamtejszej szkoły spotkali się z Panem Zbigniewem Masternakiem na warsztatach pisania scenariuszy filmowych.
Pan Zbigniew jest pisarzem, dziennikarzem, scenarzystą filmowym i producentem. Jego książki tłumaczone są między innymi na język: niemiecki, rosyjski, ukraiński, bułgarski, macedoński, mongolski.
Dzięki uprzejmości Autora Biblioteka wzbogaciła się o książki pt. „Jezus na prezydenta!”, „Nędzole” w języku bułgarskim oraz „Scyzoryk” i „Chmurołap” w wersji mówionej.

O Autorze