Już za nami! Pierwsze wspólne czytanie w Jasienicy.

13 września 2018

W tym roku 8 września w wielu zakątkach naszego kraju, w środkach masowego przekazu, w bibliotekach i w parkach  Polacy wspólnie czytali powieść Stefana Żeromskiego pt. „Przedwiośnie”

Wspólne czytanie „Przedwiośnia” w Jasienicy  odbyło się 12 września w czytelni GBP
w Jasienicy i spotkało się z serdecznym przyjęciem.

zobacz więcej

Biblioteka w Jasienicy laureatem konkursu na Bibliotekę Roku w powiecie bielskim

23 maja 2018

W dniu 23 maja 2018 r.  odbyło się uroczyste podsumowanie XVIII edycji konkursu na najlepszą bibliotekę w powiecie bielskim 2017/2018, której organizatorem jest Starosta Bielski i Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Bielsku-Białej.

Z wielka radością informujemy, że komisja konkursowa postanowiła przyznać I miejsce i tytuł „Biblioteki roku 2017/2018” Gminnej Bibliotece Publicznej w Jasienicy  za wzorową współpracę z lokalnym środowiskiem – tworzenie kulturowej przestrzeni publicznej dla mieszkańców gminy, za wielokierunkową działalność placówki oraz modernizację i estetykę pomieszczeń”.

Strona 1 z 2412345...1020...Ostatnia »