Decoupage w Bibliotece

8 marca 2019

Jeśli się Inspirować to tylko w Bibliotece…

W piątek -1 marca 2019 r – w GBP w Jasienicy odbyło się drugie spotkanie amatorów i  wielbicieli decoupage w ramach realizowanego przez bibliotekę cyklu spotkań „Zainspiruj się .. w Bibliotece”

Najwspanialszy, największy, najcudowniejszy DUBAJ

8 lutego 2019

Gminna Biblioteka Publiczna w Jasienicy w ramach realizowanego cyklu „Podróże z GBP” zorganizowała w tym roku już kolejne spotkanie. Tym razem 6 lutego 2019 r. w naszej Bibliotece wysłuchaliśmy interesującej opowieści o wyprawie do Dubaju, największego miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, które dziś słynie z unikatowych i zachwycających wieżowców.

Seniorze bądź bezpieczny

10 stycznia 2019

W dniu 9 stycznia dzielnicowy Jasienicy aspirant Rafał Siekierka spotkał się z Czytelnikami i mieszkańcami Gminy Jasienica, informując ich o tym jak zadbać o własne bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojego mienia.