W saloniku u Dulskich

31 sierpnia 2021

W dniu 10.09.2021 r. w GBP w Jasienicy włączyła się w ogólnopolską akcję  Narodowe Czytanie.

W Saloniku u Dulskich… spotkali się wyjątkowi Goście – młodzi i starsi mieszkańcy naszej Gminy aby wysłuchać II aktu dramatu pt. „Moralność Pani Dulskiej ” Gabrieli Zapolskiej w interpretacji nauczycieli i uczniów. Uczestnicy spotkania wzięli również udział w quize wykazując się dogłębną znajomością utworu.
Serdecznie dziękujemy wspaniałej młodzieży i nauczycielkom Paniom Dagmarze Ewertowskiej i Jolanta Szczugiel z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jasienicy.
Zainspiruj się w bibliotece … Warsztaty decopuage

25 sierpnia 2021

Bardzo serdecznie zapraszamy na warsztaty decoupage, które odbędą się 28.08.2021 (sobota) o godz. 9:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jasienicy.

Zapisy pod numerem 338153-467.  Ilość miejsc ograniczona.

Książki online dla każdego w serwisach Ebookpoint BIBLIO, Legimi i IBUK libra

4 sierpnia 2021

Z radością informujemy, że Biblioteka w Jasienicy umożliwia swoim Czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w serwisach Ebookpoint BIBLIO, Legimi i IBUK libra.

Dostęp uzyskano w ramach zadania „Książki online dla każdego”. Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.