Jest tylko 1 sposób na zrobienie cudownych ozdób!

1 marca 2018 Wszystkie Możliwość komentowania Jest tylko 1 sposób na zrobienie cudownych ozdób! została wyłączona

W dniu 27 lutego w GBP w Jasienicy odbyły się kolejne warsztaty decoupage w ramach cyklu Zainspiruj się …. w bibliotece.

Uczestniczki  warsztatów zapoznały się z techniką zdobienia decoupage i w bardzo miłej atmosferze  stworzyły wyjątkowe i cudowne szkatułki oraz ozdoby wielkanocne.

Technika decoupage polega na przyklejeniu na odpowiednio przygotowaną powierzchnię wzoru wyciętego z serwetki lub papieru. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej wyjątkowej techniki zdobienia zapraszamy do biblioteki po książki o decoupage lub na kolejne warsztaty decoupage, które odbędą się w maju, szczegóły i zapisy w bibliotece. Ilość miejsc ograniczona.