Przyjaciele z Biblioteki – spotkania czytelnicze dla dzieci i z dziećmi

13 lutego 2018 Zapowiedzi Możliwość komentowania Przyjaciele z Biblioteki – spotkania czytelnicze dla dzieci i z dziećmi została wyłączona

W dniu 13 lutego odbyły się pierwsze zajęcia dla dzieci z cyklu Przyjaciele z Biblioteki.

Nasi mali czytelnicy, które odwiedzili dziś naszą bibliotekę, wysłuchali kilku bajek oraz wiersza J. Tuwima
pt. Abecadło.
Po odczytaniu wiersza dzieci wzięły udział w przygotowanej zabawie m. in. rozpoznawały i wyklejały literki.
Kolejne spotkanie odbędzie się 27 lutego o godz. 10:00 w GBP w Jasienicy. Serdecznie zapraszamy!

Przyjaciele z Biblioteki zapraszają wszystkie Dzieci – te małe i te duże do wspólnej zabawy!
Przeniesiemy Was w kolorowy świat książek, gdzie wspólnie poznany nowe przygody Waszych ulubionych bohaterów.

W II i IV wtorek miesiąca o godz. 10:00 czeka Was:
– wspólne czytanie
– uczenie alfabetu pod okiem Przyjaciół z biblioteki 😉