„Noc z Bajką” na Filii w Międzyrzeczu

20 czerwca 2016 Wszystkie, Zapowiedzi Możliwość komentowania „Noc z Bajką” na Filii w Międzyrzeczu została wyłączona

Gminna Biblioteka Publiczna w Jasienicy – Filia Międzyrzeczu we współpracy z biblioteką szkolną w Międzyrzeczu zorganizowała „Noc z Bajką”. Odbyła się ona z 10 na 11 czerwca 2016 r.

Dzieci bardzo ciekawie spędziły czas nie tylko na czytaniu bajek, ale również na wspólnej zabawie. Wzięły one udział w podchodach, w czasie których musiały rozwiązać bajkowe zagadki oraz różnych konkurencjach z podziałem na zespoły. Noc spędzona w bibliotece szybko minęła dzieciom, ponieważ czekały tam na nie liczne atrakcje m.in. układanie bajkowych puzzli, wykonywanie ilustracji do przeczytanej bajki, quiz i odgadywanie zawartości tajemniczego kuferka, który skrywał bajkowe rekwizyty. Największą jednak atrakcją była noc spędzona poza domem wraz z przyjaciółmi.