Dyskusyjny Klub Książki w jasienickiej bibliotece

3 kwietnia 2019 Wszystkie Możliwość komentowania Dyskusyjny Klub Książki w jasienickiej bibliotece została wyłączona

Wielką radością było dla nas pierwsze w historii GBP spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.

Niezmiernie cieszymy się z tego nowego projektu, który powstał dzięki zaangażowaniu i pasji naszych wiernych czytelników. Jest to miejsce dla osób, które lubią czytać i rozmawiać o książkach. Będziemy wybierać ciekawe lektury, poznawać nowych autorów a to wszystko w miłej atmosferze przy kawie i ciastku. Jeśli chcecie Państwo dołączyć do tej grupy miłośników książki serdecznie zapraszamy! Warto zapamiętać: Spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godzinie 17:30 w GBP w Jasienicy.