Biblioteka świętuje 60-lecie z Juliuszem Wątrobą

28 września 2017 Wszystkie Możliwość komentowania Biblioteka świętuje 60-lecie z Juliuszem Wątrobą została wyłączona

W dniu 27 września podczas wieczoru autorskiego z Juliuszem Wątrobą, z zaproszonymi Czytelnikami i Użytkownikami GBP w Jasienicy świętowała swój Jubileuszu 60-lecia.

Wieczór ten był przedłużeniem uroczystych obchodów 60-lecia GBP, o których pisaliśmy w poprzednim numerze Jasienicy. Nasi goście obejrzeli prezentację ukazującą ważne fakty z życia biblioteki oraz otrzymali drobne upominki. Tym razem pan Juliusz zaprezentował fraszki z tomiku „Mrówki far(m)a(z)ona”. Są to krótkie utwory o różnorodnej tematyce np.: erotyczne, filozoficzne, polityczne, o przyrodzie, starości, niebie i  inne. Miłym akcentem tego wieczoru były melodie ze spektaklu „Pociąg pospieszny do Miłości”, w którym Pan Juliusz ujawnił swój kolejny talent – śpiew. Dziękujemy bardzo naszemu Poecie za humorystyczno-melancholijny wieczór.