60 spotkań na 60-lecie GBP w Jasienicy

5 maja 2017 Zapowiedzi Możliwość komentowania 60 spotkań na 60-lecie GBP w Jasienicy została wyłączona

Gminna Biblioteka Publiczna w Jasienicy zaprasza Czytelników i mieszkańców gminy do wspólnego świętowania 60-lecia swojego istnienia.  Z okazji jubileuszu przygotowaliśmy cykl 60-spotkań na 60-lecie Biblioteki. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kalendarium  najbliższych spotkań skierowanych dla dorosłych.

13 kwietnia 1957 r. dokonano pierwszego wpisu do księgi inwentarzowej. Pod numerem pierwszym wpisano książkę J. Austen pt. „Duma i uprzedzenie” dając początek bibliotece i bogatej w wydarzenia historii upowszechniania czytelnictwa w naszej gminie. Dziś księgozbiór Gminnej Biblioteki Publicznej w Jasienicy liczy już prawie 30 tysięcy woluminów, w tym także audiobooki. Z okazji jubileuszu przygotowaliśmy cykl 60-spotkań na 60-lecie Biblioteki.  Będą to spotkania edukacyjne, autorskie, warsztatowe zarówno dla dorosłych i dla młodzieży. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kalendarium  najbliższych spotkań skierowanych dla dorosłych, korzystania z zasobów biblioteki i odwiedzania naszej strony internetowej oraz fanpage na facebooku.